Print deze pagina
Email deze pagina

Medewerkers

Gepost door: ivdberg | 03-08-2011

Het algemene telefoonnummer van de GHOR is: (071) 207 30 00

Alle telefoonnummers beginnen met 071 –

Sjaak de Gouw directeur Publieke Gezondheid SdeGouw@ggdhm.nl
Ineke van Steensel manager GHOR ivansteensel@ghorhm.nl  2073002
Majella Roosjen beleidsmedewerker; planvorming, risicobeheersing, publieke gezondheid mroosjen@ghorhm.nl  2073004
Alma Dijkstra beleidsmedewerker; Acute Zorg adijkstra@ghorhm.nl  2073003
Wim Vlug beleidsmedewerker; opleiden, trainen, oefenen wvlug@ghorhm.nl 2073005
Jane de Reuver beleidsmedewerker; zorgcontinuïteit, kwaliteit jdereuver@ghorhm.nl 2073012
Claire Verhaar beleidsmedewerker; evenementen, risicobeheersing cverhaar@ghorhm.nl 2073010
Tineke Vuurman beleidsmedewerker; kwaliteit, financiën tvuurman@ghorhm.nl 2073015
Ingrid van den Berg communicatieadviseur iberg@ghorhm.nl 2073014
Stefan Los Beleidsmedewerker: informatievoorziening slos@ghorhm.nl 2073011
Eline Bolderman Beleidsmedewerker, planvorming en risicobeheersing ebolderman@ghorhm.nl 2073008
Trudy Elshout coördinator opleiden, trainen, oefenen telshout@ghorhm.nl 2073006
Daniëlle Bonte coördinator opleiden, trainen, oefenen dbonte@ghorhm.nl 2073009
Ernst Dijkstra materiaal en logistiek edijkstra@ghorhm.nl 2073007
Jolanda Zuijderduin secretaresse jzuijderduin@ghorhm.nl 2073001
Bianca van der Heide medewerker opleiden, trainen, oefenen bvanderheide@ghorhm.nl 2073013